facebook

Polish Business Club zaprasza na szkolenie „techniki promocji firmy w Internecie”

 

Skuteczny marketing internetowy, czyli jak się dobrze reklamować w sieci?

 

Prowadzisz firmę? Zajmujesz się wizerunkiem i promocją usług? Dowiedz się, jakie treści musisz tworzyć, by znaleźć klientów za pomocą Internetu.

 

Już 26 lutego kolejne spotkanie otwarte Polish Business Clubu, gdzie oprócz dobrego lunchu i możliwości poszerzenia swoich kręgów biznesowych, otrzymasz też najcenniejszą dla każdej działalności wiedzę: jak pozyskać klientów?

 

Przedsiębiorco, czy wiesz:

  • - które z internetowych narzędzi marketingowych jest najlepsze?
  • - które z nich jest odpowiednie dla Twojego typu działalności?
  • - jak się reklamować w sieci, by jednocześnie pracować nad wizerunkiem i PRem?
  • - z których znanych internetowych kampanii marketingowych powinieneś czerpać wzór?

 

Prelekcję na temat marketingu w sieci poprowadzi Michał Maciejewski, założyciel jednej z pierwszych agencji marketingu w mediach społecznościowych, autor kampanii wizerunkowych dla takich firm, jak: Citi Handlowy, De Agostini, Link4, Księgarnie Matras, Microsoft, Morliny, Opel, Philips, Żywiec Zdrój.

 

Przyjdź na Business Lunch, a będziesz uczestniczyć także w spotkaniu networkingowym, które jest najlepszą możliwością zareklamowania swojej firmy na żywo. Zjedz obiad w eleganckiej restauracji Endorfina, w towarzystwie osób, które mogą okazać się Twoimi klientami, partnerami biznesowymi, ludźmi, którzy Cię kiedyś zarekomendują.

 

Liczba miejsc na lunchu jest ograniczona. Zapisz się już teraz:

www.warsaw.plbcclub.pl

 

Polish Business Club przygotował atrakcyjne zniżki. Rejestrując się on-line, płacisz 20% mniej niż gotówką na miejscu w dniu szkolenia. Dodatkowe zniżki można pozyskać dla osób towarzyszących, od razu po rejestracji.

 

Dodatkowo, osoby rejestrujące się online, będą miały możliwość zaprezentowania swojej działalności pozostałym uczestnikom spotkania w formie prezentacji multimedialnej w części networkingowej.

 

Zdobądź najważniejszą dla Ciebie wiedzę, pozyskaj nowe kontakty i przyciągnij klientów! Drzwi do sukcesu są tuż, tuż. Oto klucz:

www.warsaw.plbcclub.pl

 

Dodatkowo, skorzystaj z kodu rabatowego, który przygotowaliśmy dla naszych czytelników.

Podczas rejestracji online, wpisz: funddumpl-plbc i ciesz się 10 % zniżką, którą otrzymujesz dzięki naszemu patronatowi społecznościowemu.